Series
Ratings
226
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5