Series
Ratings
112
SKY CastleRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
LIFERated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
TruthRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
MagicRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 3.0- Over the RainbowRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 4.5