Series
Ratings
464- Ramune MonkeyRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
Beach BoysRated ★ 4.0
エンジンRated ★ 4.0
プライドRated ★ 3.5- A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 2.5
- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
Kyouen NGRated ★ 2.5- The Snitch's Serenade: Tokyo Metropolitan Police Case File Season 2Rated ★ 3.5
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.0
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 3.5- So, You Make ItRated ★ 4.5
OshinRated ★ 4.5- Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
- Girls Band CryRated ★ 3.0