Series
Ratings
13
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0- The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0