Movies
Ratings
695
WickedRated ★ 3.5
RM: Right People, Wrong PlaceRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
TrainwreckRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0