Titles you rated
- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kyojo 2Rated ★ 2.5
KyojoRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's Blues 2022 SpecialRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0
Trillion GameRated ★ 3.0
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 2.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Mr. BrideRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0