Series
Ratings
29- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Tracer Season 2Rated ★ 3.0
- Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0- No Ordinary FamilyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5