Series
Ratings
19
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 3.5