Series
Ratings
54
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- SANCTUARYRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 2.0

My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 2.0- Pegasus MarketRated ★ 3.5
- Real Estate ExorcismRated ★ 3.0
- Hello, Me!Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.0