Series
Ratings
237- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0