Series
Ratings
72- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Friendly RivalryRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0