Series
Ratings
59
She Was PrettyRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Smile, MomRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
City HallRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0