Series
Ratings
52
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 4.0- Dead SetRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0