Series
Ratings
200- Ranma1/2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5