Titles you rated
- Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 2.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5