Series
Ratings
20
The TudorsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5