Titles you rated
- The Time HotelRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Ms. IncognitoRated ★ 3.0
- Dear XRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- High CookieRated ★ 3.0

The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0- A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5

100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 4.0- The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
- The Good DetectiveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Good PartnerRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0