Titles you rated
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.5- Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
- Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.5
- Star Wars: The Bad Batch Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 4.0
Star Wars RebelsRated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 4.0- Andor Season 2Rated ★ 4.0
- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
- Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.5- Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 3.5
- Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.0
- Melo MovieRated ★ 3.5
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
- The AcolyteRated ★ 2.5
- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
The FableRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0