Movies
Ratings
22- WishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0