Series
Ratings
21
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0