Series
Ratings
35
SKY CastleRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0