Series
Ratings
15
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5

The ProducersRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 2.0

I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5