Series
Ratings
19
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- iZombieRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0