Series
Ratings
70
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Smile, YouRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
RookiesRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5