Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0