Series
Ratings
19- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 5.0- CandyRated ★ 3.5
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
BansheeRated ★ 2.5
BansheeRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
Bullets, Bones and Blocked Noses Season 1Rated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5- The PoliticianRated ★ 3.5
- Good GirlsRated ★ 3.5
- The Good CopRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0