Series
Ratings
74- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0- Dark LegacyRated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 4.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 5.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0