Series
Ratings
115
Breaking BadRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
- Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 2.0
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- Dan Da DanRated ★ 3.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
- ArnoldRated ★ 3.0
- Starting 5 Season 1Rated ★ 2.0
- The Bear Season 4Rated ★ 2.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0