Series
Ratings
43
BridgertonRated ★ 3.5- To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0- Crime TriviaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
- Movie RoomRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0