Series
Ratings
99- Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- 생활의 달인Rated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
- Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0