Series
Ratings
11
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0