Titles you rated
- Steel RainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
SplitRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0