Series
Ratings
121- Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
- MonstrousRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5