Series
Ratings
194- Smells Like Green SpiritRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
FurenabaochinRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
- Light of My LionRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 3.5
- Hatsukoi DOGsRated ★ 2.0
- Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 3.5
- Hatsukoi Under DOGs ~Makeinu to Hatsukoi~Rated ★ 3.0
- My Murdered Husband Has ReturnedRated ★ 3.0
- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
すいかRated ★ 5.0
A Breeze of LoveRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0- Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 2.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0