Titles you rated
GleeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 2.0
All InRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0- Youn's KitchenRated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 2.0

Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Witch HuntRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.5