Series
Ratings
375
DOG DAYSRated ★ 3.5
Real DriveRated ★ 3.0
Persona: Trinity SoulRated ★ 1.0
シャングリ・ラRated ★ 3.0
Macross FRated ★ 3.5
Birdy the Mighty: DecodeRated ★ 3.5
スカイガールズRated ★ 0.5
戦う司書 The Book of BantorraRated ★ 4.0
Jing: King of BanditsRated ★ 3.0
怪物王女Rated ★ 2.5
DOG DAYS'Rated ★ 3.5
Asura Cryin'Rated ★ 3.5
ムシウタRated ★ 2.5
HeromanRated ★ 3.0
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
91 DaysRated ★ 3.0