Series
Ratings
203
CharlotteRated ★ 3.0
かみちゅ!Rated ★ 3.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5
KemurikusaRated ★ 3.5
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 1.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 1.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 1.0
HANEBADO!Rated ★ 0.5
Violet EvergardenRated ★ 1.5
Lost SongRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 3.5
GAMERS!Rated ★ 2.5
Knight's & MagicRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.5
Magical Girl Raising ProjectRated ★ 2.5
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic ComedyRated ★ 2.0
Punch LineRated ★ 3.0
Gabriel DropOutRated ★ 4.0
Lagrange: The Flower of Rin-neRated ★ 3.0