Series
Ratings
45- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- 13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0