Series
Ratings
89- Andor Season 2Rated ★ 4.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
- Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
- Queen of VillainsRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Andor Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- House of NinjasRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0