Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Alex StrangeloveRated ★ 2.0
Flavors of YouthRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5