Series
Ratings
157
My MisterRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- The OARated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5