Series
Ratings
154- RebootRated ★ 5.0
- Ryakudatsu DatsukonRated ★ 3.5
- Uso ga Uso de Uso wa Uso daRated ★ 4.0
- Good and BadRated ★ 4.5
- So, You Make ItRated ★ 4.5
- Midsummer, Grasping LoveRated ★ 3.5
- Housoukyoku SenkyoRated ★ 5.0
- Banshaku no Ryuugi Summer ChapterRated ★ 4.5
- The Reluctant PreacherRated ★ 3.5
- GezanmeshiRated ★ 4.0
- Light of My LionRated ★ 4.0
- Banshaku no Ryuugi Season 3Rated ★ 4.0
- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
- A Town Without SeasonsRated ★ 3.5
- A Solo Lady's Recommendations Season 4Rated ★ 3.5
Shady Job FamilyRated ★ 4.0
Izakaya Shinkansen Season 2Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5