Series
Ratings
294- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0- Halo Season 2Rated ★ 4.0

It's NightRated ★ 3.0
Halo Season 1Rated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 2.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5