Titles you rated
PredatorsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0