Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0