Titles you rated

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Angel Has FallenRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0