Series
Ratings
112
DexterRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- Ms. IncognitoRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Dept. QRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- MamonoRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0- Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The Bletchley CircleRated ★ 4.5- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5