Movies
Ratings
277
Captain MarvelRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
JobsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0