Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- The BequeathedRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Inventing AnnaRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0