Series
Ratings
92
The Curry SongsRated ★ 3.0- The Unremarkable JuanquiniRated ★ 2.5
- Home for ChristmasRated ★ 3.5
- Community Season 6Rated ★ 4.0
Virgin RiverRated ★ 3.0
Chesapeake ShoresRated ★ 2.5- The Big Show ShowRated ★ 3.5
- When Calls The HeartRated ★ 4.0
- GLOWRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5- GentefiedRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0- The Expanding Universe of Ashley GarciaRated ★ 3.5
- AJ and the QueenRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.5
- The Healing Powers of DudeRated ★ 4.0
- Merry Happy WhateverRated ★ 2.5
- Alexa & KatieRated ★ 3.5
- Tuca & BertieRated ★ 4.0
- Paquita SalasRated ★ 3.5